چشم انداز صنعت کربوکسی متیل سلولز تا سال 2024

زانتان و تاثیر آن در لاغری
زانتان و تاثیر آن در لاغری
سپتامبر 4, 2021
اسید سیتریک به عنوان تنظیم کننده اسیدیته
اسید سیتریک به عنوان تنظیم کننده اسیدیته
سپتامبر 6, 2021

چشم انداز صنعت کربوکسی متیل سلولز تا سال 2024

بازار کربوکسی متیل سلولز (CMC) که دارای چشم انداز غنی و گسترده ای برای استفاده نهایی است. از چند دهه گذشته در امتداد یک مسیر رشد بسیار پردرآمد حرکت کرده است. یک پلیمر محلول در آب آنیونی، استفاده از کربوکسی متیل سلولز به عنوان یک تثبیت کننده، امولسیفایر و ضخیم کننده نسبتاً مشهور است. به دلیل عدم سمیت ، حلالیت در آب ، تورم زیاد و خواص ضد حساسیت. در سناریوی صنعتی فعلی ، صنایع غذایی ، دارویی ، تولید کاغذ و نفت و گاز این محصول را بسیار ضروری می دانند. در نتیجه ، تولیدکنندگان اصلی کربوکسی متیل سلولز سبد محصولات خود را از طریق تاکتیک های رشد متعدد گسترش داده اند.

اخیراً در سال 2017، تولید کننده مشهور کربوکسی متیل سلولز، کارگیل ، سرمایه گذاری 240 میلیون دلاری در صنعت فرآوری موادغذایی هند اعلام کرد. تصمیم شرکت برای ریختن پول برای بخش توسعه F&B کشور، یک شاخص قطعی است که بازار CMC منطقه ای را تحسین می کند.

برخی از شرکت های دیگر نیز بر تقویت موضع خود در بازارهای برنامه تمرکز کرده اند تا در راستای سازندگان اصلی CMC بایستند. به عنوان مثال Symrise ، اخیراً یک مرکز نوآوری در سنگاپور افتتاح کرد تا موقعیت خود را در صنایع غذایی و غذایی آسیا تقویت کند.

صنایع وابسته به کربوکسی متیل سلولز

کربوکسی متیل سلولز تصفیه شده در بسیاری از بخشهای صنعتی برای افزایش ویژگی های برخی محصولات استفاده می شود. این پلیمر به عنوان یک افزودنی برای بهبود قابلیت مقاومت کاغذ و مقوا در مراحل خشک و مرطوب استفاده می شود. علاوه بر این، به دلیل کاهش قابلیت تخلخل، CMC همچنین به عنوان عامل کنترل رئولوژی و چسب برای فیلم ها و رنگ‌ها ترجیح داده می شود. با این حال، باید به خاطر داشت که بسته به سطح خلوص کربوکسی متیل سلولز، محدوده کاربرد محصول در الکترودهای جوشکاری و پلیمریزاسیون امولسیونی تا محلول چشمه رنگها و تجهیزات حفاری قرار دارد.

به طور اتفاقی ، اکثر برنامه های کاربردی اصلی احتمالاً از CMC با خلوص بیش از 95 use استفاده می کنند ، که باعث می شود این بخش نرخ رشد قوی را در طی سالهای 2016-2024 ثبت کند. پاراگراف های زیر چند حوزه کاربردی بسیار سودآور بازار CMC را نشان می دهد که در رشد آن در چند سال گذشته نقش داشته اند:

چگونه تولیدکنندگان کربوکسی متیل سلولز در حال جمع آوری سود از بخش داروسازی هستند

از چند سال گذشته، داروسازان تمرکز خود را بر روی ترکیب داروها برای ارائه درمان های موثر و ایمن ، به ویژه برای بیماران مبتلا به بیماری های پوستی متمرکز کرده اند. اتفاقا پلیمرهای CMC منتخب به دلیل رهاسازی و قابلیت تورم محصول ، به طور گسترده‌ای برای فرمولاسیون دارورسانی استفاده می شوند. بر این اساس ، بسیاری از تولید کنندگان محصولات مراقبت از پوست ترجیح می‌دهند از ترکیبات CMC برای توسعه طیف جدیدی از محصولات پوست استفاده کنند. در این راستا ، آنها فن آوری های جدیدی را برای توسعه محصولات مراقبت از پوست با کیفیت بالا و موثر به کار گرفته اند. که به نوبه خود زمینه ساز درآمدزایی برای بازیگران صنعت کربوکسی متیل سلولز خواهد بود.

از امروز به دلیل میزان شکست آزمایشات بالینی ، عرضه داروهای جدید در بازار به میزان قابل توجهی کاهش یافته است. در پاسخ ، به نظر می رسد تولیدکنندگان دارو استراتژی های جدیدی را برای توسعه داروهای پیشرفته اتخاذ کرده اند. که به طور اتفاقی در مراقبت های بهداشتی مورد استفاده قرار می گیرند. این استراتژی ممکن است به کاهش خطر تأثیرات نامطلوب غیرمنتظره داروهای تازه توسعه یافته بر سلامت انسان کمک کند. زیرا این داروها قبلاً مشخص شده اند. با توجه به این واقعیت، بسیاری از شرکت های داروسازی به طور قابل توجهی قطره چشم بر اساس CMC ایجاد کرده‌اند. که به عنوان روان کننده عمل می کند. در صورت سوزش چشم‌ها و ناراحتی ناشی از قرار گرفتن در معرض آفتاب و باد ، قطره های چشمی مبتنی بر CMC به طور برجسته به عنوان مسکن موقت استفاده می شود.

تاثیر استاندارد های حمایتی بر مصرف کربوکسی متیل سلولز

استانداردهای نظارتی حمایتی برای ترغیب تولیدکنندگان کربوکسی متیل سلولز به سرمایه گذاری در توسعه محصولات جدید

صنعت CMC به دلیل استفاده از محصول در غذا و دارو به شدت تحت نظارت قوانین است. با ذکر مثالی، چند سال قبل، یکی از شرکتهای داروسازی برجسته Optinose® یک جزء پیشرفته دارویی را برای درمان پولیپ بینی ایجاد کرد. که FDA در سال 2017 پس از پنج آزمایش بالینی با بیش از 1500 بیمار بالغ ، تأیید کرد. این سازمان دریافت که این سیستم تحویل بازدم که اخیراً توسعه یافته است. به طور قابل توجهی باعث کاهش احتقان بینی می شود. بر اساس برآوردها ، بیش از 10 میلیون آمریکایی در سال 2017 از پولیپ بینی رنج می بردند. این موارد ثابت می کند که استفاده روزافزون از اسپری های بینی برای درمان مشکلات احتقان بینی تأثیر عمده ای بر اندازه صنعت منطقه کربوکسی متیل سلولز خواهد داشت. زیرا CMC یکی از محتویات برجسته در اسپری بینی که به تازگی توسعه یافته است.

نتیجه

با توجه به افزایش تقاضا برای CMC در بخش های متعدد استفاده نهایی، تولید کنندگان کربوکسی متیل سلولز به طور طبیعی منتظر توسعه طیف گسترده ای از محصولات CMC هستند. تولیدکنندگان اصلی CMC ابتکارات بی شماری را بر این اساس انجام داده اند. تا از طریق افزایش ظرفیت و مداخلات محصول جدید ، دسترسی خود را گسترش دهند. در سالهای بعد، CMC حتی بیشتر در بخشهای غذایی و دارویی مورد استفاده قرار می گیرد. به همین دلیل صنعت CMC به شدت تحت نظارت قوانین خواهد بود. بر اساس برآوردها ، صنعت CMC که از ویژگی های بسیار مفید محصول و تقاضای آن در حوزه های مختلف برنامه استفاده می کند. تا سال 2024 از 1.7 میلیارد دلار عبور می کند.

منبع

مقالات مرتبط: کربوکسی متیل سلولز و تاثیر آن در محصولات نانوایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

گذرواژه خود را فراموش کرده اید؟