نمایشگاه ایران آگروفود 1400

درباره نمایشگاه ایران اگروفود

آیا تا به حال کلمه ی آگروفود را شنیده اید ؟. اگروفود (به انگلیسی Agrofood) از دو کلمه ی Agro و Food تشکیل شده است. Agro برگرفته از کلمه ی Agriculture و به معنای “مرتبط با کشاورزی” است. کلمه ی  Agrobiology به معنی زیست کشاورزی است. و Food هم به معنای غذاست. بنابراین اگروفود به معنی غذایی-کشاورزی است.

 نمایشگاه آگروفود به نمایشگاهی گفته می شود که مرتبط با صنعت کشاورزی و صنایع غذایی می باشد. نمایشگاه اگروفود هر ساله در اواخر خرداد در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می شود.

امسال تاریخ برگذاری این نمایشگاه از 31 شهریور الی 3 مهردر محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران می باشد.

حضور مجدد شش كشور خارجي در نمايشگاه ايران آگروفود ١٤٠٠

ایران اگروفود، خبر / از Exhibition Reporter

آگروفود ١٤٠٠ با حضور مجدد و فعال شركتهاي خارجي پس از وقفه كرونا
لادن ملکی، مدیر اجرایی شرکت پالارسامانه مطرح کرد: حضور مجدد شش كشور خارجي در نمايشگاه ايران آگروفود ١٤٠٠

پس از یک وقفه یکساله به دلیل همه گیری کرونا، مشارکت شش كشور خارجي در نمایشگاه آگروفود ۱۴۰۰ برای انتقال تکنولوژی های صنایع موادغذایی و کشاورزی دستاورد بزرگی محسوب می شود.

لادن ملکی، مدیر اجرایی شرکت پالارسامانه در گفت و گو با اخبار نمایشگاه ها گفت: بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی صنایع کشاورزي، مواد غذائی، ماشین آلات و صنایع وابسته “ایران آگروفود ۲۰۲۱ با حضور ۲۷۶ شرکت و واحد توليدی داخلی و ۳۰ شرکت خارجی يا نمايندگيهاي آنان در فضایی در تاریخ ۳۱ شهریور تا ۳ مهرماه مهرماه ۱۴۰۰ در برگزار می شود.
وی افزود: ایران آگروفود ۱۴۰۰ در فضایی به مساحت ۳۰ هزار متر مربع نمایشگاهی در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران سالن های ۵، ۶،۷ ، ۸-۹، ۳۵، ۳۸ و فضاي باز سالنهاي يادشده برگزار خواهد شد.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی جمهوری اسلامی ایران مطرح کرد: عرضه آخرین فناوری های روز و دستاوردهای صنعت کشاورزی در نمایشگاه صنایع کشاورزی و مواد غذایی – نشریه اقتصاد و نمایشگاه

ایران اگروفود، خبر / از Exhibition Reporter

مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی جمهوری اسلامی ایران در خصوص نمایشگاه صنایع کشاورزی و مواد غذایی در تهران، گفت: به منظور ارایه و معرفی بهتر پیشرفت های فنی، صنعتی و عرضه آخرین فناوری های روز و دستاوردهای صنعت کشاورزی آگروفود، این نمایشگاه صنایع کشاورزی و مواد غذایی به مدت ۴  روز و با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی دایر می باشد.

که نقش مهمی در ارتقای دانش فنی و مهندسی ، تبادل اطلاعات روز،  معرفی کسب و کارهای نو پا ، شرکت های  دانش بنیان خواهد داشت که موجبات شناساندن قابلیت ها رونق و رقابت سالم در این حوزه می شود.

به گزارش شاتا، بهمن حسین زاده ایران افزود: ایران در زمره کشورهای پیشگام  در تولید محصولات متنوع کشاورزی، لبنی و مواد غذایی بوده است که با روند توسعه و تحقق سیاست ها، این بخش می تواند سهم مناسبی در صادرات غیر نفتی داشته باشد.

وی با اشاره به رقابت در روند صنعتی شدن کشاورزی و فاصله گرفتن از کشاورزی سنتی به مدرن گفت: با تکیه بر توان داخلی، در نمایشگاه امسال تلاش شده است زمینه حضور تولید کنندگان موفق و فناوران فعال این حوزه فرآهم آید.

حسین زاده تصریح کرد: در این نمایشگاه آخرین دستاوردهای صنعتی، ابداعات و فرآورده های جدید در معرض دید متخصصان قرار می گیرد و با ایجاد بستر مناسب ارائه نیازها به ارتقای صنعت کشاورزی و مواد غذایی کمک می نماید.

پوستر نمایشگاه ایران آگروفود

ورود

گذرواژه خود را فراموش کرده اید؟