قیمت کربوکسی متیل سلولز

کربوکسی متیل سلولز(CMC) به عنوان امولسیفایر ، تثبیت کننده ، ضخیم کننده ، یکی از عالی ترین افزودنی های غذایی برای بهبود طعم محصول و طولانی شدن زمان ذخیره سازی است.

کربوکسی متیل سلولز(CMC) می تواند طعم غذا را افزایش داده ، از کم آبی بدن جلوگیری کند ، ماندگاری مواد غذایی را افزایش دهد ، اندازه کریستال مواد غذایی منجمد را بهتر کنترل کند ، از طبقه بندی آب و روغن جلوگیری کرده و کیفیت و درجه محصولات را بهبود بخشد. در محیط اسیدی ، کربوکسی متیل سلولز(CMC) مقاوم در برابر اسید با پایداری سوسپانسیون خوب می تواند به طور موثر ثبات آب میوه ، ماست و سایر محصولات مایع را بهبود بخشد. علاوه بر این، با توجه به نیازهای عملی تولید ، می توان آن را در ترکیب با صمغ زانتان ، کاراگینان، صمغ گوار، پکتین و سایر تثبیت کننده‌ها و امولسیفایرها استفاده کرد. و عملکرد مکمل و هم افزایی را ایفا کرد.

ذخیره سازی کربوکسی متیل سلولز(CMC):

  1. در یک محیط خنک ، خشک ، تمیز و دارای تهویه نگهداری کنید. حداکثر دما 40 ℃ ، با رطوبت نسبی ≤ 80.
  2. محصول دارویی و غذایی نباید در حین حمل و نگهداری با ماده سمی و ماده مضر یا ماده ای با بوی خاص ترکیب شود.
  3. از تاریخ تولید، دوره نگهداری نباید از 4 سال برای محصول صنعتی و 2 سال برای محصول برای درجه دارویی و غذایی تجاوز کند.
  4. از آسیب دیدن آب و کیسه بسته در حین حمل و نقل جلوگیری شود.

شرکت زرین پارسین سپهر وارد کننده مستقیم کربوکسی متیل سلولز(CMC) از معتبرترین برند ها می باشد. که این محصول را با بهترین کیفیت و قیمت رقابتی در بسته بندس مناسب به مشتریان ارائه می دهد . این محصول در حال حاضر موجود می باشد برای استعلام قیمت با کارشناسان ما در واحد فروش تماس حاصل فرمائید.

قیمت کربوکسی متیل سلولز

ورود

گذرواژه خود را فراموش کرده اید؟