فروش پیروفسفات

پیروفسفات یک اصطلاح چتری است که به ترکیبات مختلف سدیم (نمک) و فسفات (یک ماده شیمیایی غیر آلی ، نمک ساز) اشاره دارد. فسفات سدیم توسط سازمان غذا و داروی ایالات متحده (FDA) به عنوان بی خطر برای مصرف شناخته شده است.

پیرو فسفات را می توان در فست فودها ، گوشت غذاهای آماده ، گوشت فرآوری شده ، کنسرو ماهی تن ، کالاهای پخته شده و سایر غذاهای تولیدی یافت. این ماده عملکردهای مختلفی در صنایع غذایی دارد

غذا را غلیظ می کند. باعث تثبیت بافت غذاهای فرآوری شده مانند مخلوط سیب زمینی له شده می شود.
گوشت و فرآورده های گوشتی را بهبود می دهد. به مرطوب نگه داشتن شیرینی و بیکن کمک می کند و از فساد جلوگیری می کند.
پیروفسفات سدیم کمک می کند تا خمیر در کیک ها و نان های آماده شده تجاری و در مخلوط های کیک افزایش یابد.
این یک ماده امولسیون کننده است. این ماده به عنوان یک تثبیت کننده عمل می کند تا روغن و آب در انواع خاصی از مواد غذایی مانند پنیر فرآوری شده با هم مخلوط شود.
سطح pH را در غذای فرآوری شده متعادل می کند.

این ماده تعادل بین اسیدیته و قلیایی را تثبیت کرده و ماندگاری را افزایش داده و طعم را بهبود می بخشد.https://www.healthline.com/health/sodium-phosphate#uses-in-food

کاربردهای پیروفسفات سدیم

پیروفسفات سدیم به شکل پودر یا گرانول سفید رنگ و بدون بو است . پیروفسفات سدیم تشکیل شده از آنیون دی فسفات و کاتیون های سدیم است. پیروفسفات سدیم در صنایع غذایی به عنوان نمک فسفات غذایی و جهت افزایش ماندگاری به کار می رود . ا فرمول شیمیایی این ترکیب Na2H2P2O7 است .، PH آن 4 است و به عنوان اسید فسفریک خوراکی و نمک شناخته می شود. یکی از کاربردهای جالب این ترکیب تولید گاز کربنیک در صنایع غذایی است. که موجب پف کردن خمیر هنگام مخلوط شدن می شود. وباعث افزایش حجم و اسفنجی شدن بافت محصولاتی مانند کلوچه، بیسکویت و نان و دیگر فرآورده‌های آردی می شود.

به همین دلیل این محصول در دسته ی مواد اولیه مهم صنایع غذایی قرار می گیرد.یکی از مهم‌ترین کاربرد اسید پیروفسفات سدیم در صنایع غذایی تولید بکینگ پودر است. این ترکیب هنگام قرار گرفتن در کنار دی کربنات سدیم یا جوش شیرین به خوبی واکنش می دهد. حاصل این ترکیب گاز کربن دی اکسید است. گاز کربن دی اکسید عامل اصلی ور آمدن محصولات غذایی خواهد شد.

پیرو فسفات سدیم به عنوان بهبود دهنده طعم، رنگ دهنده ،ترد کننده ، و اتصال دهنده به کار می رود. این ماده یکی از اجزای مهم بیکینگ ‌پودر و برخی از آردهاست. اسید سدیم پیرو فسفات به دلیل کندی عمل کرد و واکنش مرحله ای از مواد مطلوب برای پخت و پز محسوب می شود. پیرو فسفات سدیم در آب به راحتی حل می شود وتشکیل آنیون پیروفسفات می دهد که با پروتئین ها در یک ساختار خوب پخته شده در تعامل است و یک بافت مرطوب را فراهم می کند. همچنین ، یک سیستم بافر برای خمیر در محدوده pH 7.3-7.5فراهم می کند که تاثیر گذار بر رنگ محصول است.

فروش پیروفسفات

شرکت زرین پارسین سپهر فروش پیروفسفات را در بسته های 25 کیلو گرمی ارائه می دهد . این ماده از بهترین و با کیفیت ترین برند ها تهیه می گردد . شرکت زرین پارسین سپهر با تضمین کیفیت و ارائه قیمت رقابتی برای این محصول ، سعی در ایجاد مزیت رقابتی برای این محصول نموده.

سهولت در ثبت سفارش و ارسال و خدمات پس از فروش از دیگر مزیت های ایجاد شده توسط زرین پارسین سپهر برای مشتریان گرامی می باشد.

برای تهیه این ماده می توانید با کارشناسان ما در بخش فروش در ارتباط باشید و در جریان آخرین نوسانات قیمت بازار جهانی این محصول قرار بگیرید.

قیمت پیروفسفات

برای استعلام قیمت این ماده لطفا با کارشناسان ما در بخش فروش در ارتباط باشید .

ورود

گذرواژه خود را فراموش کرده اید؟