فروش ویژه اسید اسکوربیک

اسید اسکوربیک (ویتامین C) یک ویتامین محلول در آب است. این کریستال یا پودر سفید یا کمی زرد با طعم اسیدی کمی ظاهر می شود. در معرض نور ، به تدریج تیره می شود. در حالت خشک ، هوا به طور معقول پایدار است ، اما در محلول به سرعت اکسید می شود. اسید اسکوربیک (ویتامین c) آزادانه در آب حل می شود. به میزان کمی در الکل محلول است ؛ در کلروفرم ، اتر و بنزن نامحلول است. نام شیمیایی آن L-ascorbic acid (ویتامین c) است. فرمول تجربی C6H806 و وزن مولکولی آن 176.13 است. ساختار به شرح زیر است:

Ascorbic Acid Injection  Structural Formula Illustration

کاربرد اسید اسکوربیک در صنایع غذایی

اسید اسکوربیک در درجه اول به عنوان یک آنتی اکسیدان استفاده می شود. که می تواند مزایای متعددی برای محصولات غذایی ایجاد کند. کند کردن اکسیداسیون باعث حفظ رنگ و طراوت می شود. pH پایین اسید اسکوربیک می تواند از رشد میکروبی جلوگیری کند. ، در نتیجه از فساد و حفظ طراوت جلوگیری می کند. به همین دلایل ، ویتامین سی یک نگهدارنده طبیعی طبیعی است. می توان از آن به عنوان نگهدارنده در طیف وسیعی از محصولات غذایی ، از جمله نان ، گوشت پخته ، مربا و ژله و سایر سس ها و اسپری ها استفاده کرد.

خواص ویتامین C آن را به یک ماده عالی برای مکمل ویتامین تبدیل می کند. افزودن اسید اسکوربیک به غذا میزان ویتامین C را افزایش می دهد. از آنجا که ویتامین C موجود در طبیعت به راحتی از بین می رود. ، بسیاری از غذاها با اسید اسکوربیک غنی شده اند تا محتوای ویتامین C را دوباره پر کنند. این ماده اغلب به آب میوه ، میوه های خشک ، غلات و سایر غذاهای میان وعده برای این منظور اضافه می شود.

طعم اسید اسکوربیک را نباید نادیده گرفت. مانند هر اسیدی ، طعم ترش خوبی را ارائه می دهد که بسیاری از محصولات غذایی را تقویت می کند. آب نبات ، مربا ، ژله ها و آب میوه ها اغلب از این ترکیدگی اسیدیته استفاده می کنند . که به مصرف کننده تصور متمایز میوه تازه را می دهد.

موارد مصرف

ویتامین C برای پیشگیری و درمان اسکوربوت توصیه می شود. تجویز تزریقی آن برای بیماران مبتلا به کمبود حاد یا کسانی که جذب اسید اسکوربیک خوراکی (ویتامین c) نامشخص است مطلوب است.

علائم کمبود خفیف ممکن است شامل اختلال در رشد استخوان و دندان ، التهاب لثه ، خونریزی لثه و شل شدن دندان ها باشد. حالتهای تب دار ، بیماریهای مزمن و عفونت (ذات الریه ، سیاه سرفه ، سل ، دیفتری ، سینوزیت ، تب روماتیسمی و غیره) نیاز به (ویتامین c) را افزایش می دهد.

اختلالات سیستم قلبی عروقی ، سوختگی ، تاخیر در شکستگی و ترمیم زخم نشانه افزایش مصرف روزانه است. منبع

فروش ویژه اسید اسکوربیک

شرکت رین پارسین سپهر اقدام به فروش ویژه این محصول با تضمین کیفیت از معتبر ترین برند های روز نموده است برای دریافت اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت با کارشناسان ما در بخش فروش تماس حاصل فرمایید.021-88723118 (خانم کرامتی داخلی 420)

ورود

گذرواژه خود را فراموش کرده اید؟